Hydraulik, Monter, Pracownik Fizyczny

OGEKO Sp. z o.o.
  • Grójec, mazowieckie pow. grójecki

Budowlaniec

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków:

Montaż i wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnych.
Montaż i modernizacja instalacji centralnego ogrzewania.
Wymiana źródeł ciepła. (Instalacje kotłów C.O, instalacje C.W.U)

Nasze wymagania:
Doświadczenie w pracy jako hydraulik (mile widziane).
Chęć nauki i zaangażowanie.
Umiejętność pracy w zespole.
Odpowiedzialność za powierzony sprzęt i materiały.

To oferujemy
Firma OGEKO poszukuje doświadczonych hydraulików oraz osób chętnych do przyuczenia. Nasza działalność skupia się na wykonywaniu i modernizacji instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz wymianie źródeł ciepła. Jeśli masz doświadczenie lub jesteś gotowy na naukę, zapraszamy do naszego zespołu!

O nas
Firma OGEKO świadczy usługi z zakresu instalacji sanitarno-grzewczych na terenie całej Polski. Mamy szerokie kompetencje, dzięki którym nasza praca przebiega zawsze sprawnie i jest wykonana precyzyjnie.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)