Specjalista do spraw administracji i sprzedaży

Kopalnia Strefa Wakacji
  • Oborniki Śląskie, dolnośląskie pow. trzebnicki

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Miejsce pracy: Paniowice (Kopalnia Wrocław – Strefa Wakacji)

Zakres obowiązków sprzedażowych:
- Nadzór nad pracą kasjerów
- Prowadzenie rozliczeń sprzedażowych
- prowadzenie kasy gotówkowej
- wystawianie faktur sprzedażowych
Zakres obowiązków administracyjnych:
- bieżąca obsługa sekretariatu oraz biura Zarządu
- nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji księgowej
- prowadzenie dokumentacji kadrowej

Nasze wymagania:
- doświadczenie na podobnych stanowiskach
- znajomość języka angielskiego (minimum w stopniu komunikatywnym)
- podstawowa znajomość programów księgowo-kasowych (preferowany Comarch Optima)
- podstawowa znajomość programów z grupy MS Office
- prawo jazdy kat. B
- elastyczność i dobra organizacja pracy
- zdolność do pracy multifunkcyjnej oraz pracy zespołowej
- zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
- wysoka kultura osobista

Mile widziane:
- kreatywność

Oferujemy

- nietuzinkowe miejsce pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego
- nieograniczona możliwość korzystania przez pracownika i jego rodziny z obiektu Kopalnia Strefa Wakacji
Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)