KRAKBAU Spółka Akcyjna

Monter rusztowań w Norwegii

  • Norwegia zagranica

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Firma Krakbau S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Hamernia 50 powstała w 1990 roku.

Krakbau S.A. prowadzi działalność budowlaną na terenie Polski, Danii, Niemiec i Norwegii.

Spółka wyspecjalizowała się w budownictwie ogólnym, tunelowym, morskim i mostowym, montażu rusztowań przemysłowych oraz robotach elektrycznych.

Zakres obowiązków

Opis stanowiska

  • Montaż i demontaż konstrukcji stalowych na kontrakcie w Norwegii

  • Ścisła współpraca z Kierownikiem budowy oraz brygadzistą w zakresie realizacji projektu budowlanego

  • Praca na wysokości powyżej 30m.

Wymagania

  • Dobra kondycja fizyczna

  • Doświadczenie w przy montażu konstrucji stalowych

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Bezpłatne zakwaterowanie

  • Bezpłatne przeloty

  • Bezpłatne wyżywienie

  • Administratorem danych osobowych jest KRAKBAU Spółka Akcyjna 30-145 Kraków ul. Hamernia 50, NIP: 6770044924. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu rekrutacyjnym przez Krakbau S.A. w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym na inne stanowiska. Będziemy Twoje dane osobowe przechowywać przez okres 12 miesięcy. Po upływie tego okresu dane będą usuwane.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)