Doradca finansowy

  • Kraków, małopolskie

Doradca

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: dowolne, lub staż w bankowości
  • Zawody: Doradca finansowy (wymagany staż - lata: 1)
  • Uprawnienia: osługa komputera
  • Inne wymagania: doświadczenie 1 rok ,bezpośrednia obsługa klienta, dobra organizacja pracy, wysoka kultura osobista, zaangażowanie w pracę, solidność, uczciwość w wykonywaniu powierzonych obowiązków, praca samodzielna oraz w grupie, zaświadczenie o niekaralności, umiejętności przywódcze, negocjacyjne, handlowe, skutecznego planowania prawo jazdy kat.B, mile.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 2 000 do 6 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: MOGĄ BYĆ STUDENCI ZAOCZNI / MOŻLIWOŚĆ PRACY W NIEPEŁNYM LUB PEŁNYM WYMIARZE CZASU PRACY

    elastyczne godziny pracy
    wynagrodzenie ustalane indywidualnie w rozmowie kwalifikacyjnej z Pracodawcą
    link:
CBOP
Dodana
Wygasa (jutro)