Inspektor ds. opłat czynszowych i windykacji k/m

  • Warszawa, mazowieckie

Windykator

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: pomaturalne/policealne
  • Zawody: Pozostali windykatorzy i pokrewni (wymagany staż - lata: 2)
  • Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: wykształcenie pomaturalne/policealne; co najmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe. Komunikatywna znajomość języka polskiego.

    - wprowadzanie danych do programu czynszowego Api - Link,
    - uzgadnianie i analiza wprowadzonych dokumentów,
    - rozliczanie mediów (CW, ZW, CO i gaz),
    - naliczanie wymiaru opłat eksploatacyjnych,
    - sporządzanie aneksów czynszowych,
    - wystawianie faktur dla lokali mieszkalnych, użytkowych i garaży,
    - wystawianie zaświadczeń o stanie konta opłat,
    - korespondencja z mieszkańcami, potwierdzeń sald rozrachunkowych,
    - windykacja należności od mieszkańców i najemców,
    - kierowanie spraw do Radcy Prawnego oraz dalsza współpraca w zakresie egzekucji zasądzonych i należności,
    - przygotowanie danych niezbędnych do sporządzenia sprawozdań finansowych.

    Godziny pracy: wt.-czw.: 8.00-16.00, pon.: 10.00-18.00, pt.: 8.00-14.00.

    [Zgłoszenia: e-mail: adm.dabrowskiego@smmokotow.com.pl]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 600 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)