Recepcjonistka/Recepcjonista w przychodni stomatologicznej

Bebak Przychodnia Stomatologii Rodzinnej w Nowym Targu
  • Nowy Targ, małopolskie pow. nowotarski

Inny

Umowa o pracę

Bebak Przychodnia Stomatologii Rodzinnej w Nowym Targu zatrudni osobę na stanowisku Rejestratorka/Rejestrator.

Zakres obowiązków:
- Rejestracja oraz kompleksowa obsługa pacjentów
- Rozliczenia gotówkowe i bezgotówkowe
- Udzielanie informacji dotyczących zakresu świadczeń medycznych
- Wprowadzanie danych do systemów informatycznych
- Współpraca z personelem placówki
- Dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów
- Dbałość o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

- Zaangażowanie i dokładność przy wykonywanych obowiązkach
- Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole
- Komunikatywność, kreatywność, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
- Otwartość i chęć uczenia się
- Obsługa komputera oraz urządzeń biurowych

Oferujemy

- przeszkolenie w przypadku braku doświadczenia w zawodzie
- pomoc i wsparcie współpracowników
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres @ praca[]bebak.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)
Dodana
Wygasa (dzisiaj)