Sprzątaczka Wola Dalsza

ARMA
  • Białobrzegi, podkarpackie pow. łańcucki

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

Firma ARMA , lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni:

Sprzątaczkę biurową - Wola Dalsza

Opis stanowiska:

- utrzymanie czystości biur, korytarzy, pomieszczeń socjalnych,

praca od poniedziałku do piątku 12-20

Wymagania

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

- orzeczenie o niepełnosprawności,

Oferujemy

- pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

- zatrudnienie na umowę o pracę 4242 brutto,

możliwość skorzystania z funduszu skierowanego dla osób niepełnosprawnych oraz świadczeń socjalnych: dofinansowanie do leków co 6 miesięcy, dofinansowanie do okularów 350 zł, dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego do kwoty 300 zł, możliwość uzyskania ryczałtu za dojazd, możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia , karty OK SYSTEM ,możliwość uzyskania ryczałtu za dojazd do pracy,

Kontakt w sprawie pracy rekrutacja od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15

Rekrutacja 7 8 5 5 1 0 3 0 7, kierownik kierownik 6 0 3 6 0 1 8 0 5
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)