Młodszego doradcę techniczno-handlowego

Klient IPF Global
  • Opole, opolskie

Inżynier

Umowa o pracę

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej ze Starego Olesna (50km od Opola) - poszukujemy Młodszego Doradcy Techniczno-Handlowego.

Nasz Klient oferuje:

- Wynagrodzenie 5000-9000 zł brutto
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, dające pewność i bezpieczeństwo
- Atrakcyjny pakiet benefitów, obejmujący między innymi świadczenie urlopowe
- Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i rozwoju zawodowym, aby stale poszerzać swoje umiejętności i kwalifikacje
- Współpracę i czerpanie wiedzy od doświadczonych Inżynierów Sprzedaży

Zakres obowiązków:

- Ścisła współpraca z Inżynierem Sprzedaży, aby doskonalić umiejętności handlowe i techniczne
- Przygotowywanie klarownych i atrakcyjnych ofert handlowych, dopasowanych do potrzeb klientów
- Aktywne uczestnictwo w prowadzeniu rozmów techniczno-handlowych, aby zrozumieć potrzeby klientów i dostosować nasze rozwiązania
- Profesjonalna obsługa telefoniczna klientów, udzielanie informacji i rozwiązywanie ewentualnych problemów

Wymagania

- Wykształcenie wyższe inżynierskie (preferowane kierunki: inżynieria produkcji / mechanika i budowa maszyn / mechatronika lub pokrewne)
- Umiejętności komunikacyjne i sprzedażowe
- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i rysunku technicznego
- Znajomość programu Solid Edge (lub innego podobnego oprogramowania CAD)
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (mile widziane)

Aplikuj, porozmawiajmy!
Dodana
Wygasa (jutro)