Kruse Spedition GmbH & Co. KG

Kierowca CE na dystrybucje żywności w systemie 2:1 lub pełnym wymiarze godzin / Lauenau / Niemcy

  • Niemcy zagranica

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Jesteśmy Kruse Spedition, sercem logistyki, spedycji i transportu, zlokalizowani w malowniczym Walsrode w Niemczech. Nasza firma jest dumna z zespołu ponad 220 profesjonalistów, którzy każdego dnia wkładają swoje serca w to, aby nasze usługi były synonimem niezawodności i jakości. Specjalizujemy się w transporcie mebli i pianin, oferując również kompleksowe przeprowadzki z opcją tymczasowego składowania. Rozumiemy, jak ważne są te przedmioty dla naszych klientów, dlatego traktujemy je z najwyższą starannością. Nasza działalność nie zna granic – jesteśmy obecni na rynku międzynarodowym, co pozwala nam dotrzeć z naszymi usługami tam, gdzie najbardziej są potrzebne. Nasza flota to nowoczesny park samochodowy, który jest naszą dumą i świadczy o naszym zaangażowaniu w innowacje i jakość. Zawsze jesteśmy o krok do przodu, aby zapewnić bezpieczeństwo i efektywność transportu. W Kruse Spedition wiemy, że zaufanie naszych klientów to podstawa. Dlatego każdy projekt traktujemy indywidualnie, oferując profesjonalne doradztwo i wsparcie na każdym etapie współpracy. Nasze usługi są nie tylko usługami – to partnerstwo, które budujemy razem z naszymi klientami. Chociaż nie możemy podzielić się wszystkimi szczegółami naszej historii czy wartości, które nas kierują, to nasza długa tradycja i ciągły rozwój są świadectwem naszego zaangażowania w doskonalenie każdego aspektu naszej działalności. Jesteśmy zróżnicowaną i dynamicznie rozwijającą się firmą logistyczną, która nieustannie poszukuje nowych sposobów na ulepszenie naszych usług. W Kruse Spedition jesteśmy więcej niż tylko firmą transportową – jesteśmy partnerem, na którym możesz polegać. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi.

Kierowca CE na dystrybucje żywności do marketów naszego klienta, w systemie 2:1 lub pełnym wymiarze godzin;

start oraz zakończenie tur w 31867 Lauenau;

system zmianowy

Zakres obowiązków

      • Kierowca C+E
      • Kontrola dokumentacji przewozowej.
      • Kontrola oraz dbanie o powierzony zestaw
      • Dystrybucja żywności do sklepów.
      • Pewna obsługa tachografu, nawigacji, smartphona oraz systemu komunikacji (telematik)

    Wymagania

        • Aktualne kwalifikacje kierowcy (kod 95)
        • Aktualne prawo jazdy kat. C+E
        • Doświadczenie na tandemach
        • Karta kierowcy
        • Zaświadczenie o niekaralności
        • Komunikatywny język niemiecki.

      Oferujemy

        • Umowę na czas nieokreślony (po okresie próbnym) bezpośrednio z nami, bez pośredników.
        • Atrakcyjny model zarobków wraz z premiami.
        • Intensywne szkolenie wstępne, zależne od doświadczenia kandydata.
        • Park samochodowy o średniej wieku ok. 2 lata producentów marek klasy premium.
        • Wysokiej jakości ubranie robocze.
        • Przestrzeganie przepisów odnośnie czasów jazdy i odpoczynku.
        • Możliwości dalszego szkolenia i podnoszenia kwalifikacji.
        • Przejecie przez firmę kosztów szkoleń modułowych (kwalifikacji kierowcy)
        • Badania lekarskie (okresowe) u naszego lekarza zakładowego.
      • Jesteśmy spedycją mocno zakorzenioną w regionie Walsrode, działamy zarówno w kraju, jak i na rynku międzynarodowym. Wraz z 250 pracownikami i nowoczesnym parkiem samochodowym oferujemy naszym klientom usługi i serwis na najwyższym poziomie.

        Administratorem danych osobowych jest Kruse Spedition GmbH & Co. KG 29664 Walsrode Max-Planck-Straße 1, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
      • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kruse Spedition GmbH & Co. KG 29664 Walsrode Max-Planck-Straße 1, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
      Dodana
      Wygasa (za 4 dni temu)