• Łaszczów, lubelskie pow. tomaszowski

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, elektryczne,średnie branżowe, budowlane,zasadnicze branżowe, budowlane,średnie zawodowe, budowlane,zasadnicze zawodowe, budowlane,średnie branżowe, elektryczne,zasadnicze branżowe, elektryczne,zasadnicze zawodowe, mechaniczne,średnie branżowe, mechaniczne,zasadnicze zawodowe, elektryczne,średnie zawodowe, mechaniczne,zasadnicze branżowe, mechaniczne
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B,umiejętność czytania schematów,znajomość norm elektrycznych i zdolność ich poprawnego rozumienia, umiejętności matematyczne, wyobraźnia przestrzenna, krytyczne myślenie, zdolności związane z interpretowaniem i rozumieniem dokumenetacji technicznej oraz systemów elektrycznych.
  • Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe co najmniej 2 lata na stanowisku elektryk lub elektromechanik. Wymagana zdolność logicznego i krytycznego myślenia, dokładność, rzetelność, dobra koncentracja i podzielność uwagi, odpowiedzialność i wytrwałość, samodzielność, uzdolnienia techniczne, wiedza branżowa, spostrzegawczość
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 5 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: godziny pracy: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00
    Oferowane zatrudnienie w ramach umowy na okres próbny docelowo praca stała
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)