Operator maszyn cnc

  • Koszwały, pomorskie pow. gdański

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Inne wymagania: umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych oraz odczytywania rysunków technicznych, dokładność, sumienność, gotowość do pracy w systemie III-zmianowym, chęć uczenia się. Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn CNC.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 5 760 PLN
  • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: stabilną pracę w rozwijającej się firmie, wynagrodzenie zasadnicze zależne od poziomu kompetencji (widełki: 30zł-36zł brutto) + budżet premii regulaminowej 10% wynagrodzenia zasadniczego. Możliwość doskonalenia zawodowego - finansowane przez firmę szkolenia i podnoszenie kwalifikacji, pakiet benefitów- prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, możliwość skorzystania z pakietu sportowego (karta Multisport). Możliwa współpraca w ramach: umowy o pracę, umowy zlecenie lub umowy o dzieło.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)