Operator maszyn sterowanych numerycznie cnc- kielce

  • Kielce, świętokrzyskie

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Inne wymagania: Obsługa maszyn sterowanych numerycznie (wiertarki; piło-wiertarki lub wypalarki plazmowej). Obsługa piły taśmowej.
    Pracodawca zapewnia; stabilne, długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, atrakcyjne wynagrodzenie, premię za polecenie pracownika, dofinansowanie do posiłków przez 12 miesięcy w roku, prywatną opiekę medyczną w Medicover z możliwością wykupienia pakietu dla członków rodziny, dodatkowe ubezpieczenie UNIQA, świadczenia socjalne (np. bony w okresie świątecznym).
    możliwość dalszego rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach i kursach zawodowych, możliwość wyjazdu na kontrakty zagraniczne.
    pracodawcy; Doświadczenie na podobnym stanowisku. Znajomość rysunku technicznego. Umiejętność pracy w zespole oraz dyspozycyjności.Zdolność manualna oraz umiejętność praktycznego rozwiązywania problemów technicznych.
    Mile widziane: Uprawnienia UDT (Urząd Dozoru Technicznego) z zakresu sterowania suwnicy z poziomu roboczego uprawnienia.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzeenie do uzgodnienia z pracodawcą
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 27 dni temu)