Administrator sieci u lokalnego isp na obszarze powiatu

  • Wąbrzeźno, kujawsko-pomorskie pow. wąbrzeski

Administrator IT

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Inne wymagania: znajomość działania sieci opartych na protokole TCP/IP Ethernet,PON,sieci światłowodowe i radiowe,umiejętność konfiguracji urzadzeń sieciowych w zakresie zaawansowanym,znajomość środowisk MIKTROTIK,LINUX,WINDOWS,CISCO IOS,znajomość konfiguracji switchy CISCO,D-Link i innych,znajomość i umiejetność zastosowania takich zagadnień jak:VLAN,RIP,PPPOE,DHCP,IGMP,BGP,OSPF
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia uzależniona będzie od umiejetności i przygotowania do pracy na stanowisku i ustalona ostatecznie podczas rozmowy kwalifikacyjnej
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)