• Chełm, lubelskie pow. Chełm

Agent celny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Zawody: Agent celny (wymagany staż - lata: 1)
  • Uprawnienia: Agent celny,dobra znajomość pakietu MS Office,umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi,znajomość pakietu MS Office na poziomie dobrym,wpis na listę agentów celnych,dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu,wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,nakierowanie na wysoki standard jakości pracy
  • Inne wymagania: Mile widziana znajomość języka rosyjskiego, ukraińskiego lub angielskiego.

    Pracodawca wymaga gotowości do pracy zmianowej.

    Umowa o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia.
    Praca na dwie zmiany w godz. 7.00-15.00 i 12.00-20.00.

    KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY:
    - osobisty: ul. Hutnicza 35, 22-100 Chełm
    - telefoniczny: 603 309 972 lub 82 5654260
    - można również przesyłać CV drogą e-mailową na adres: kadry@slgpoland.com Z wybranymi kandydatami pracodawca ustali termin spotkania w sprawie pracy.
    - steona internetowa:
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (dzisiaj)