Magazynier z obsługą wózka widłowego

  • Koszwały, pomorskie pow. gdański

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Inne wymagania: uprawnienia na wózki widłowe, umiejętność obsługi komputera, dyspozycyjność, skrupulatność, dokładność. Zaangażowanie i odpowiedzialność. Mile widziana znajomość programów magazynowych i doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie z pracodawcą, uzależnione będzie od posiadanych umiejętności i kwalifikacji. Pracodawca oferuje: stabilną pracę w intensywnie rozwijającej się firmie, wynagrodzenia złożone z podstawy i premii regulaminowej. Możliwość doskonalenia zawodowego- finansowane przez firmę szkolenia i podnoszenie kwalifikacji, dobrą atmosferę opartą na wzajemnym szacunku i jasnej komunikacji. Pakiet benefitów - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, możliwość skorzystania z pakietu sportowego (karta multisport), kontakt z nowoczesną technologią.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)