Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024

Dyrektor kliniki stomatologicznej

DAYA HR CONSULTING SPÓŁKA z o.o
  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Kim jesteśmy?
Jesteśmy kliniką stomatologiczną o wysokich standardach jakości i obsługi, z zespołem profesjonalistów, którzy szczerze kochają swoją pracę, którzy codziennie pomagają uczynić świat lepszym miejscem i dać każdemu wymarzony uśmiech. Tworzymy klinikę, w której będzie obowiązywać kultura korporacyjna, wszystkie przepisy i standardy, gdzie jakość leczenia i usług będzie kontrolowana.

Kogo szukamy?
Poszukujemy Dyrektora kliniki stomatologicznej, który posiada umiejętności przywódcze, jest zawsze skoncentrowany na wynikach i rozwiązywaniu najciekawszych problemów.

Jakie zadania cię czekają?
• Opracowywanie, wdrażanie i monitorowanie standardów, procedur medycznych i obsługi pacjentów;
• Zarządzanie zespołem pracowników;
• Pełna odpowiedzialność za wyniki finansowe i wskaźniki zarządcze;
• Koordynacja kwestii finansowych i księgowych;
• Stała analiza i kontrola wszystkich procesów i projektów realizowanych w klinice stomatologicznej;
• Motywowanie i rozwijanie zespołu, rekrutacja personelu medycznego i administracyjnego;
• Przygotowywanie raportów i analiz;
• Promowanie i utrzymanie wizerunku kliniki oraz wysokich standardów jakości;
• Kontrola zarządzania magazynem.

Co dla nas jest ważne?
• Co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku Dyrektora;
• Wykształcenie wyższe (preferowane w dziedzinie medycyny, ekonomii, zarządzania);
• Doświadczenie w zarządzaniu skoncentrowane na wynikach, aspektach związanych z rozwojem biznesu oraz wysokim poziomie obsługi klienta;
• Doświadczenie w rekrutacji i budowaniu zespołu;
• Doświadczenie w tworzeniu systemów biznesowych;
• Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych;
• Umiejętność przejawiania inicjatywy, podejmowania decyzji i pracy w trybie wielozadaniowym;
• Skoncentrowanie na wysokiej jakości pracy i ciągłym rozwoju;
• Umiejętność pracy w zespole i zdolności organizacyjne;
• Poziom znajomości języka angielskiego od Upper-Intermediate (B2) lub wyższy.

Dlaczego warto odpowiedzieć na to ogłoszenie?
• Pełny etat, 8-godzinny dzień pracy;
• Wynagrodzenie i KPI;
• Współpraca Umowe B2B;
• Możliwości szkolenia, wzrostu i rozwoju w ramach kliniki;
• Korporacyjne wydarzenia i integracyjne działania;
• Zniżki na usługi kliniczne;
• Praca w doświadczonym i profesjonalnym zespole;
• Klinika zlokalizowana w Warszawie, w dzielnicy Mokotów.

Jeśli jesteś zainteresowany, chętnie podzielimy się szczegółami pod numerem i czekamy na CV pod adresem @