PRO SP. Z.O.O

MAGAZYNIER / OPERATOR WÓZKA WYSOKIEGO SKŁADU

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • 5 300-5 800 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Operator wózków widłowych

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumni z naszej pozycji lidera na polskim rynku w dziedzinie produkcji narzędzi pomiarowych, budowlanych oraz techniki laserowej. Nasza przygoda rozpoczęła się w 1991 roku w Bielsku-Białej, a od tego czasu nieustannie dążymy do perfekcji, co zaowocowało wprowadzeniem Systemu Jakości już w 1999 roku, a następnie Zintegrowanego Systemu Zarządzania w 2003 roku. Nasze zaangażowanie w jakość i innowacyjność zostało wielokrotnie docenione w konkursach branżowych. W PRO Sp. z o.o. wierzymy, że kluczem do sukcesu jest nie tylko doskonałość naszych narzędzi pomiarowych, lasery, poziomice, miary, narzędzia ręczne i systemy pozycjonowania, ale również ciągłe inwestycje w nowoczesny park maszynowy oraz precyzyjne procesy kalibracji. To właśnie te elementy gwarantują, że każdy produkt opuszczający naszą fabrykę jest synonimem niezawodności i precyzji. Jako firma o silnych korzeniach i stabilnej pozycji finansowej, z kapitałem zakładowym wynoszącym 500 000 PLN, jesteśmy gotowi na wyzwania przyszłości. Nasza międzynarodowa obecność i dział eksportowy pozwalają nam dotrzeć z naszymi produktami do klientów na całym świecie, co jest dowodem zaufania, jakim obdarzają nas partnerzy biznesowi. Nasze wartości to fundament, na którym budujemy naszą markę. Wysoka jakość produktów, innowacyjność i troska o środowisko naturalne to nie tylko słowa – to zobowiązania, które realizujemy każdego dnia. Dzięki certyfikatom PN-ISO 9002, PN-EN ISO 9001, PN-EN ISO 14001 oraz PN-N-18001, nasi klienci mogą być pewni, że wybierają produkty spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości. W PRO Sp. z o.o. zawsze stawiamy na dialog i bliskie relacje z naszymi klientami. Zapraszamy do poznania naszych produktów i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i kompetencji. Razem możemy budować przyszłość, w której precyzja i jakość idą w parze z innowacją i odpowiedzialnością.

Wiodący na rynku polskim producent narzędzi pomiarowych, optycznych i budowlanych poszukuje najlepszych kandydatów na stanowisko: Magazynier/Operator wózka

Miejsce pracy: Bielsko Biała / Wapienica

Zakres obowiązków

  • Rozładunek i załadunek towarów
  • Kontrola jakości rozładowywanego i ładowanego towaru
  • Zasilanie pól kompletacyjnych w towary z miejsc buforowych
  • Dbałość o porządek w magazynie
  • Przechowywanie towarów w magazynie z zachowaniem prawidłowej gospodarki magazynowej
  • Prawa wewnątrz budynku

Wymagania

  • Umiejętność kierowania wózkiem bocznym wysokiego składu typu Reach Truck
  • Uprawnienia (UDT)
  • Wykształcenie co najmniej zawodowe
  • Umiejętność obsługi skanera, komputera i drukarki (mile widziane)
  • Rzetelność, uczciwość, sumienność w wykonaniu powierzonych zadań

Oferujemy

  • Pracę w firmie będącej liderem na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od pierwszego dnia pracy
  • Pracę dwuzmianową 6.00-14.00; 14:00-22:00 od poniedziałku do piątku
  • Możliwy rozwój zawodowy
  • Administratorem danych osobowych jest PRO SP. Z.O.O 43-382 Bielsko-Biała Strażacka 76, NIP: 6441423158. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRO SP. Z.O.O 43-382 Bielsko-Biała Strażacka 76, NIP: 6441423158 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (jutro)