Młodszy specjalista ds. jakości

  • Kalisz, wielkopolskie

Kontroler jakości

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Technologia żywności, Zarządzanie Jakością
  • Języki: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
  • Inne wymagania: Wyższe wykształcenie preferowane kierunki: Technologia żywności, Zarządzanie Jakością, ardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, bardzo dobre umiejętności MS Office (szczególnie Excel), terminowość, gotowość do pracy pod presją czasu i zmieniających się warunków, doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane, umiejętność szybkiej analizy i podejmowania samodzielnych decyzji, otwartość na nowe doświadczenia, pro aktywność i zaangażowanie w działania.

    - Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    - Konkurencyjne wynagrodzenie
    - Coroczny system podwyżek uzależniony od indywidualnych wyników pracy
    - Świadczenia pieniężne dla pracowników i dzieci na Święta Bożego Narodzenia
    - Pakiet szkoleń: wdrożenie i szkolenia do pracy na dedykowanym stanowisku
    - Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) po 3 mc pracy, co umożliwia gromadzenie środków na dodatkową emeryturę - składki opłaca Pracodawca
    - Pakiet dodatkowych świadczeń: prywatna opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie grupowe Generali
    - Możliwość przystąpienia i korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 6 500 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (dzisiaj)