Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.04.2024
  • Giżycko, warmińsko-mazurskie pow. giżycki

Pracownik utrzymania ruchu

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: elektromechaniczny, elektroniczny, elektryczny, mechaniczny
  • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe: mile widziane
    umiejętności: dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, znajomość maszyn numerycznych i automatycznych
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach 7-15.
    Umowa o pracę na czas określony.
    Wynagrodzenie : od 4242 zł bruttto do 6000 zł brutto
    Forma kontaktu z pracodawcą: CV na e-mail: biuro@kostrzewa.com.pl
    Miejsce zgłoszenia się kandydata na rozmowę kwalifikacyjną: ul. Przemysłowa 11A, Giżycko
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP