Malarz

Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii Sp. z o.o.
  • Wiązowna, mazowieckie pow. otwocki

Budowlaniec

Umowa o pracę

Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii Sp. z o.o. w Zagórzu k/Warszawy
zatrudni

Malarza

Miejsce pracy:
Zagórze k.Warszawy, Dział Techniczno – Administracyjny

Zadania:
• wykonywanie prac konserwacyjnych w budynku;
• wykonywanie robót pomocniczych towarzyszących malowaniu powierzchni tynków wewnętrznych i zewnętrznych, powierzchni betonowych, ceglanych, drewnianych i stalowych
• wykonywanie powłok malarskich ścian, sufitów, elewacji, stolarki budowlanej, konstrukcji drewnianych i stalowych,
• wykonywanie wypraw gipsowych, szpachlowanie
• malowanie

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze 1,00 etatu
• dużą samodzielność działania
• ZFŚS

Wymagania
• wyksztalcenie zasadnicze zawodowe
• dobra organizacja pracy własnej;
• odpowiedzialność.

Mile widziane:
• prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt:
• Kierownik Działu Personalnego Monika Rudnicka
tel. 22 468 24 15

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o następującej treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)