Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.04.2024

Koordynator hosteli - os. z orzeczeniem

Jarosław Gaca
  • Łódź, łódzkie

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Poszukujemy energicznej osoby do roli koordynatora ekip sprzątających na kilku obiektach hostelowych na terenie Łodzi.

Zakres obowiązków:

organizacja pracy małych zespołów (2-3 osoby) na kilku obiektach na terenie Łodzi

zaopatrzenie (chemia, art. higieniczne, itp.)

budowanie grafików pracy

utrzymywanie kontaktów z recepcją w celu koordynacji działań

kontrola czystości i jakości pracy

wypłaty wynagrodzeń dla pracowników

tworzenie regulaminów i procedur dla zespołów

koordynacja procesów zgłaszania i naprawiania usterek na obiektach

Nasze wymagania:

prawo jazdy kat. B

osoba posiadająca orzeczenie o stopnie niepełnosprawności

doświadczenie w firmie sprzątającej

komunikatywność

dobra organizacja pracy i analityczny umysł

zdolności przywódcze

uczciwość i sumienność

brak nałogów

dyspozycyjność

wysoka kultura pracy i profesjonalne podejście

Oferujemy

elastyczny czas pracy

służbowy samochód + paliwo

służbowy telefon

swoboda w wyborze sposobów działań (nastawienie na efekty)

możliwość rozwoju i awansu