Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024

Specjalista ds. reklamacji

Netland
  • Kalisz, wielkopolskie

Inny

Umowa o pracę

Netland to przedsiębiorstwo IT z 20 letnim doświadczeniem oferujące kompleksowe rozwiązania dla firm i klientów indywidualnych.

Oprócz dystrybucji sprzętu komputerowego, firma zajmuje się także sprzedażą, leasingiem, wynajmem i likwidacją sprzętu oraz świadczy szeroki zakres usług IT w tym serwis sprzętu komputerowego.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalista ds. reklamacji

Obowiązki:

Obsługa klienta (telefoniczna, mailowa)

Przeprowadzanie procesu reklamacyjnego

Nadzór nad dokumentacją

Wystawianie faktur

Kontrola czasowego przebiegu reklamacji

Wymagania

Mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku

Umiejętność w nawiązywaniu kontaktów i pozytywnego nastawienia do pracy

Wysoka kultury osobista, pełne zaangażowanie i dobra organizacja pracy

Orientacja na wyzwania i osiąganie wyznaczonych celów

Co oferujemy?

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Pracę w zgranym zespole

Pakiet Multisport

Ubezpieczenie grupowe

Dostęp do baz wiedzy czołowych producentów