Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.04.2024

Rejestrator/rejestratorka

Fundacja
  • Lublin, lubelskie

Inny

Umowa o pracę

Lokalizacja: Lublin
Stanowisko: Rejestrator/Rejestratorka
Rodzaj zatrudnienia: Pełny etat
Dodatkowe wymagania: orzeczenie o niepełnosprawności

Opis stanowiska:

Poszukujemy kandydata/kandydatki do pracy na stanowisku Rejestracji w przychodni. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przyjmowanie i rejestrację pacjentów, zarządzanie danymi oraz zapewnienie płynnego procesu rejestracji.

Obowiązki:

Przyjmowanie pacjentów i rejestracja ich w systemie informatycznym.
Aktualizacja danych pacjentów.
Udzielanie informacji dotyczących procedur rejestracyjnych.
Obsługa rozmów telefonicznych i udzielanie informacji związanych z rejestracją.
Współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia płynności procesu rejestracji.
Weryfikacja danych pacjentów oraz zapewnienie zgodności z wymogami.

Wymagania

Wykształcenie średnie lub wyższe.
Doświadczenie w pracy na stanowisku rejestracji pacjentów będzie dodatkowym atutem.
Umiejętność obsługi komputera oraz znajomość podstawowych programów biurowych.
Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz zdolność do pracy w dynamicznym środowisku.
Dokładność i skrupulatność w pracy.
Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie na pełny etat.
Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji.
Pracę w przyjaznym i dynamicznym środowisku.

Jeśli jesteś zainteresowany/a tym stanowiskiem i spełniasz nasze wymagania, prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy.