ASMO Solutions

Pomocnik magazynowy 1505-1705 euro na rękę, praca blisko polskiej granicy, darmowy nocleg

  • Niemcy zagranica

Magazynier

Umowa o pracę

Podejmij pracę w Niemczech razem z ASMO Solutions. Pracując w ASMO Solutions (agencja pracy Niemcy) zyskasz więcej!

Zakres obowiązków

  • Firma znajduje się w okolicy Lipska
  • Praca w systemie 3zmianowym
  • Pracownik odpowiada za załadunki i rozładunki ciężarówek
  • DARMOWE zakwaterowanie
  • Wdrożenie na terenie firmy

Wymagania

  • Minimalnej znajomości niemieckiego
  • Uprawnień na wózek widłowy
  • Sprawności fizycznej

Oferujemy

  • Pensję 1505-1705 € na rękę
  • Niemiecką umowę o pracę - czas nieokreślony
  • Świadczenia socjalne – ubezpieczenie, składki emerytalne, Kindergeld
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • Stabilność zatrudnienia
  • Elastyczny czas pracy
  • Pakiet socjalny
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka lekarska
  • Szkolenia, kursy, konferencje
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MAOBI Sp. z o.o. 02-146 Warszawa Komitetu Obrony Robotników 45B, NIP: 9552355303 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (dzisiaj)