Timing Sp. z o.o.

Kurier Post NL (z okresem próbnym pracy na obszarze sortowania)

  • Opole, opolskie

Kurier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Jesteśmy na rynku od 2004. Od tego czasu pomagamy znaleźć naszym klientom ludzi do pracy w Holandii. Zaufało nam już tysiące osób z całej Polski.

Wiemy, jak istotne jest zadowolenie naszych pracowników. Nie ma dla nas znaczenia, czy szukasz pracy na stałe, czy na wakacje – z pewnością pomożemy Ci wybrać możliwie najlepszą ofertę, według Twoich najmniejszych upodobań czy oczekiwań. Już teraz postaw na pracę w Holandii, by spełnić swoje marzenia!

Współpracujemy z ponad setką firm zarówno z branży logistycznej, produkcyjnej, jak i ogrodniczej. Poszukujemy do pracy w Holandii zarówno specjalistów, pracowników produkcyjnych, a także szklarniowych. Ważne jest dla nas byś był osobą energiczną, dobrze zorganizowaną, a także podchodzącą do swojej pracy z pełnym zaangażowaniem.

Jesteśmy legalną agencją pośrednictwa pracy, zarejestrowaną w KRAZ pod numerem 470.

Post NL zatrudnia około 44 000 pracowników, co czyni ją jednym z największych prywatnych pracodawców w Niderlandach. PostNL szczyci się najnowocześniejszą logistyczną siecią pocztową i paczkową w krajach Beneluksu.

Zakres obowiązków

Na okresie próbnym:
● Ręczne sortowanie i odbiór paczek.
● Rozładunek i załadunek kontenerów.
● Przygotowywanie przesyłek do wysyłki.
● Sortowanie np. według dat, numerów artykułów lub kodów pocztowych.
● Praca ze skanerem ręcznym.

Po okresie próbnym:
● Dostarczanie paczek samochodem dostawczym Post NL.
● Załadunek paczek w centrum sortowania (różne godzinach rozpoczęcia).
● W ciągu 8h pracy dostarcza się od 140-200 paczek.

Wymagania

● Dobra kondycja fizyczna, zdolność do podnoszenia paczek zarówno lekkich jak i cięższych.
● Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (mówienie, czytanie, rozumienie).
● Wysoka kultura osobista i pozytywne nastawienie w kontakcie z klientami.
● Umiejętność opanowania i skupienia w trudnych sytuacjach.
● Niezależność, niezawodność i zaangażowanie.
● Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Stawka 13,27 € brutto/h.
  • Okres próbny wynosi 2 miesiące, następnie po pozytywnej ewaluacji następuje przejście na stanowisko kuriera.
  • Każdy pracownik otrzymuje dodatek wakacyjny w wysokości 8% tygodniowego dochodu. Dodatek wypłacany jest raz w roku lub po 6 tygodniach od zakończeniu współpracy.
  • Stały dostęp do planningu, paska wypłat i innych dokumentów poprzez internetowy portal pracownika.
  • Pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii.
  • Opieka koordynatora w Holandii.
  • Ubezpieczenie Holland Zorg.
  • Wypłaty tygodniowe (wtorek)– przelewy na wskazane konto.
  • Dojazd do pracy za darmo (z naszego zakwaterowania) samochodami służbowymi.
  • Zwrot kosztów dojazdu dla osób z własnym zakwaterowaniem.
  • Administratorem danych osobowych jest Timing Sp. z o.o. 45-015 Opole Rynek 11A/1A, NIP: 6181960444. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Timing Sp. z o.o. 45-015 Opole Rynek 11A/1A, NIP: 6181960444 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (jutro)