Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024
Koperfam Sp. z o.o.

Konstruktor-Projektant Koordynator Projektów

  • Legionowo, mazowieckie pow. legionowski

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

W związku z dynamicznym rozwojem firmy KOPERFAM poszukujemy kandydatów na następujące stanowisko:KONSTRUKTOR/PROJEKTANT z uprawnieniami budowlanymiLokalizacja biura centralnego: Legionowo.

KF-20231213-KPKP

Obowiązki

  • Praca na samodzielnym stanowisku, w prestiżowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w branży
  • * tworzenie projektów, rysunków technicznych oraz wykonawczych; * wdrażanie innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych w ramach prowadzonych projektów; * kosztorysowanie; * merytoryczne wspieranie działów produkcyjnych i sprzedaży; * nadzór na realizacjami projektów.

Wymagania

  • * wykształcenie techniczne; * uprawnienia budowlane; * bardzo dobra znajomość SolidWorks i AutoCad; * doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku; * dużej samodzielności i komunikatywności; * kreatywności w rozwiązywaniu problemów technicznych; * prawo jazdy kat. B;

Oferujemy

  • Oferujemy:
  • * pracę na samodzielnym stanowisku, w prestiżowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w branży;
  • * umowę o pracę na pełen etat;
  • * atrakcyjne wynagrodzenie;
  • * udział we wdrażaniu nowych rozwiązań;
  • * pracę nad projektami dla znanych obiektów publicznych i prywatnych w Polsce;
  • * pracę w pięknym biurze w Legionowie