Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024
Itzu Jobs Polska sp zoo

Kucharz / Kucharka

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Kucharz, Szef kuchni

Umowa o pracę

Pełny etat

Dla naszego Klienta, który oferuje możliwość rozwoju i twórczego uczestnictwa w tworzeniu kulinarnego konceptu Restauracji wyróżniającej się nowoczesnym designem oraz wyśmienitą kuchnią.

Obowiązki

  • Prezentacja potraw w formie bufetowej zgodna ze standardami firmy.
  • Przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami.
  • Racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat.
  • Dbanie o odpowiednią estetykę potraw.

Wymagania

  • Doświadczenie
  • Chęć rozwoju
  • Zaangażowanie w przygotowaniu potraw
  • Dyspozycyjność
  • Sumienność

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/umowę zlecenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i doświadczenia
  • Możliwość rozwoju umiejętności i podnoszenia kwalifikacji