Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 27.04.2024

Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Jawczyce, mazowieckie pow. warszawski zachodni

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Uprawnienia: Obsługa pilarek,Prawo jazdy kat. B, prawo jazdy kategoria - B,wiedza w zakresie ogrodnictwa,doświadczenie przy sianiu trawy, zakładaniu trawników lub w pracy w ogrodnictwie
  • Inne wymagania: udokumentowane doświadczenie zawodowe w kierunku konserwacji terenów zieleni
    obsługa maszyn ogrodniczych
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Praca dwuzmianowa w godzinach 6-22

    Miejscem zgłoszenia się do pracy jest baza techniczna firmy Fagus Sp. z o. o. (ul. Piwna 11A) w Jawczycach. Pracownicy wykonujący pracę na terenie Warszawy są dowożeni do miejsca wykonywania pracy przez pracodawcę.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP