Specjalista pracy z rodziną w dziale wsparcia rodziny

  • Wrocław, dolnośląskie

Pracownik socjalny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: 1) Obywatelstwo polskie.
    2) Minimum 3-letni staż pracy.
    3) Wykształcenie wyższe na kierunku: pedagogika, psychologia lub nauki o rodzinie.
    4) Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.
    5) Kandydat nie był prawomocnie skazany za przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.
    6) Kandydat nie jest i nie był pozbawiony władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie jest mu zawieszona ani ograniczona.
    7) Znajomość ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej, ustawy o pomocy społecznej oraz umiejętność ich stosowania.
    8) Prawo jazdy kat. B.
    9) Własny samochód.
    10) Preferowane będą osoby posiadające doświadczenie w pracy w Instytucjach realizujących zadania z zakresu Ustawy o pomocy społecznej, Ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej i Ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie.
    11) Wypełnianie obowiązku alimentacyjnego - w przypadku, gdy taki obowiązek wynika z tytułu egzekucyjnego.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 5 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)