Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.04.2024

Specjalista ds. kadrowo - finansowych

Urząd Żeglugi Śródlądowej we Wrocławiu
  • Wrocław, dolnośląskie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku, sposobu wykonywania zadań:

· Praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie

· Praca jednozmianowa wykonywana w porze dziennej

· Praca przy oświetleniu naturalnym i sztucznym

· Stanowisko pracy: typowe stanowisko biurowe wyposażone w komputer z monitorem oraz inne urządzenia biurowe

· budynek posiada windę, a w urzędzie znajduje się toaleta dla osób z niepełnosprawnościami. Wejście do budynku dla osób z niepełnosprawnościami znajduje się od ul. Dworcowej.

  • prowadzi dokumntację nawiązania, przebiegu i rozwiązania stosunku pracy oraz innych form zatrudnienia,
  • prowadzi ewidencję oświdaczeń majątkowych i oświdaczeń lustracyjnych,
  • zajmuje się regulacjami prawnymi dotyczącymi spraw kadrowych,
  • prowadzi ewidencję osobową,
  • prowadzi sprawy dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy oraz socjalno - bytowe,
  • obsługuje system finansowo - księgowy,
  • prowadzi spawy dotyczące archiwum zakładowego, w tym pełni rolę koordynatora ds. czynności kancelaryjnych,
  • obsługuje system płacowy,
  • zajmuje się ubezpieczeniem osobowym,
  • przygotowuje dokumenty do archiwum zakładowego

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku o podobnym zakresie zadań
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość ustaw o: finansach publicznych, o służbie cywilnej, podatku dochodowym od osób fizycznych, o ubezpieczeniu społecznym
  • w służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944r. do dnia 31 lipca 1990r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego

Oferujemy

  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników

· Zatrudnienie na umowę o pracę w celu zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej

· „Trzynaste” wynagrodzenie

· Dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych do pracy przy komputerze

· Możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego