Randstad Polska Sp. z o.o.

Praca na produkcji od zaraz -> stawka do 32,70zl/h brutto -> stabilne zatrudnienie

  • Wrocław, dolnośląskie

Pracownik produkcji

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Szukasz pracy od zaraz ze zorganizowanym transportem i chcesz dobrze zarabiać? Mamy idealną ofertę! Dołącz do zespołu 3M ul. Kowalska we Wrocławiu i zostań pracownikiem najbardziej rekomendowanej firmy w okolicy.

Aplikuj poprzez kliknięcie w przycisk "APLIKUJ"

Zapewniamy bezpieczny proces rekrutacji i wsparcie na każdym etapie.

Zakres obowiązków

  • obsługa linii produkcyjnych: ustawianie parametrów maszyn, odbiór wyrobu gotowego
  • montaż elementów i pakowanie produktów

Wymagania

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym do wyboru
  • podstawowa znajomości obsługi komputera

Oferujemy

  • stawka do 32,70 zł/h brutto
  • dodatki za pracę w weekend - 150 zł brutto
  • dofinansowanie do posiłków oraz darmowe ciepłe napoje bez ograniczeń
  • bezpłatny transport z Wrocławia, Oleśnicy oraz z Jenkowic
  • umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy i składki ZUS) z późniejszą możliwością zatrudnienia w strukturach klienta
  • benefity m.in. Medicover oraz Medicover Sport
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (dzisiaj)