Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 27.04.2024
Gpre Management Sp. z o.o.

Cost Manager ds. fit-out (instalacje sanitarne)

  • Katowice, śląskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i analiza wycen oraz budżetów inwestycyjnych dla prac fit-out office i retail,
  • Sporządzanie zapytań ofertowych, weryfikacja poprawności ofert składnych przez wykonawców i dostawców oraz ich analiza i porównywanie,
  • Prowadzenie negocjacji i zawieranie umów z wykonawcami i dostawcami przy udziale project managera
  • Przedmiarowanie i przygotowywanie kalkulacji robót budowlanych i instalacyjnych,
  • Analiza dokumentacji technicznej oraz wyszukiwanie optymalnych rozwiązań zamiennych value engineering,
  • Współpraca z dostawcami i wykonawcami robót oraz zawieranie umów ramowych,
  • Ścisła współpraca z wewnętrznymi działami realizacji oraz leasingu,
  • Analiza dokumentacji projektowej, założeń i wymagań technicznych związanych z procedurą przygotowania oferty dla najemcy,
  • Przygotowanie harmonogramów, kalkulacja kosztów pośrednich,
  • Udział w negocjacjach techniczno-handlowych z najemcami oraz wykonawcami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek instalacje sanitarne),
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku przy projektach fit-out office i retail,
  • Umiejętności analityczne i rozwinięte umiejętności negocjacyjne,
  • Komunikatywność i umiejętności negocjacyjne
  • Dobra znajomość j. angielskiego,
  • Dobra znajomość MS Office, MS Project, CAD,
  • Prawo jazdy kat. B. (projekty na południu Polski),
  • Umiejętność zarządzania czasem i samodzielność działania,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i proaktywne podejście.

To oferujemy

  • Pracę po stronie właściciela, w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Możliwość samodzielnej organizacji czasu pracy,
  • Benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej, platforma EAP – wsparcie psychologiczne, doradztwo prawne i finansowe, budżet szkoleniowy, dodatkowy dzień wolny na działania wolontariatu pracowniczego, dofinansowanie okularów korekcyjnych, program poleceń pracowniczych, wyjścia firmowe i wyjazdy integracyjne oraz inne.