• Stargard, zachodniopomorskie pow. stargardzki

Psycholog

Umowa o pracę

Część etatu

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia
  • Uprawnienia: uczciwość,prawo jazdy kat.B,samodzielność,dobra organizacja pracy
  • Inne wymagania: Osoby spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanie aplikacji CV na adres: Zachodniopomorski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Szczecinie; al. Wojska Polskiego 63; 70-476 Szczecin lub adres e-mail: szczecin.ekonomiczny@pck.pl z dopiskiem: OFERTA PRACY w ŚDS w Stargardzie. Kandydaci mogą zostać poddani dodatkowemu procesowi rekrutacji poprzez wykonanie zleconych zadań przez ZOO PCK.
    Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych (Dz. Ustaw z 1997 r. nr 133, poz. 883)
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 2 355,97 PLN
  • Opis wynagrodzenia: zł brutto
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (dzisiaj)