Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024

Pracownik magazynu - operator wózka widłowego

Big Jobs Sp. z o.o.
  • Gliwice, śląskie

Magazynier

Umowa o pracę

Jesteśmy biurem pracy z siedzibą w Katowicach. Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego niskiego składu w chłodni. Praca w firmie zajmującej się transportem produktów spożywczych. Miejsce pracy Gliwice.

Oferujemy

• umowa o pracę tymczasową
• wynagrodzenie: stawka miesięczna w wysokości 5000 brutto
• premia uznaniowa
• praca w systemie 3 zmianowym, po 8 godzin, z możliwością nadgodzin
• odzież ochronna i obuwie ochronne
• możliwość zakwaterowania

Wymagania

• aktualne uprawnienia UDT do obsługi wózków jezdniowych
• gotowość do pracy zmianowej w chłodni
• gotowość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej

Zakres obowiązków:
• przyjmowanie i wstawianie towaru
• przygotowywanie zleceń
• kontrola stanu magazynowego

Zachęcamy do przesyłania aplikacji.

nr KRAZ: 27986

Podobne oferty pracy