Specjalista ds. obsługi klienta- STAŻ

ILVES Sp. z o.o.
  • Wejherowo, pomorskie pow. wejherowski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Praktykant/stażysta

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. obsługi klienta
Staż z możliwością przejścia na etat w agencji pośrednictwa pracy.
Lokalizacja: Wejherowo

Zakres obowiązków:
- telefoniczny i mailowy kontakt z potencjalnymi kontrahentami w celu umówienia wizyty,
- dbanie o płynność procesów obsługi klienta,
- odbieranie telefonów i wiadomości mailowych,
- udzielanie dodatkowych informacji na temat aktualnej oferty firmy;

Wymagania

- dobra obsługa komputera (MS Office),
- samodzielność w działaniu, skrupulatność, rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
- wysoka kultura osobista,
- umiejętność zachowania poufności,
- prawo do odbycia stażu z Urzędu Pracy;

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Ilves Sp. z o.o. moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę."
Ilves Sp. z o.o. KRAZ nr 7931
Dodana
Wygasa (jutro)