Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.04.2024
Firma Instalacyjna ELEKTRON Sp. z  o.o.

ŚLUSARZ / MONTER TRAS KABLOWYCH

  • Niemcy zagranica
  • 8 000-12 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Ślusarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Firma Instalacyjna Elektron sp. z o.o. to ciągle rozwijająca się firma działająca na rynku europejskim od 2009 roku. Podstawowy zakres działalności firmy stanowi wykonywanie instalacji elektrycznych na obiektach przemysłowych: elektrociepłownie, elektrownie wiatrowe, elektrownie słoneczne, biogazownie, linie produkcyjne. Projekty realizowane przez Elektron sp. z o.o. zlokalizowane są na terenie całej Unii Europejskiej; w tym w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków

• Montaż tras kablowych

• Układanie przewodów w trasach kablowych

• Dbanie o jakość wykonywanej pracy

• Sporządzanie raportów z wykonanych prac

Wymagania

• Zaangażowanie i chęć do pracy

• Samodzielność w działaniu i inicjatywa

• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki zatrudnienia;

• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i umiejętności

• Ubezpieczenie grupowe

• Bezpłatne przejazdy do pracy

• Bezpłatne zakwaterowanie

• Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności

• Możliwość udziału w kursach i szkoleniach organizowanych przez firmę

• Niezbędne narzędzia do pracy

• Praca na terenie UE; praca w podróżach służbowych

• Elastyczny harmonogram wyjazdów indywidualnie ustalany z każdym pracownikiem

  • Administratorem danych osobowych jest Firma Instalacyjna ELEKTRON Sp. z o.o. 38-462 Kobylany Sulistrowa 31A, NIP: 6842640677. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firma Instalacyjna ELEKTRON Sp. z o.o. 38-462 Kobylany Sulistrowa 31A, NIP: 6842640677 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.