Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.04.2024
Ośrodek Intensywnej Rehabilitacji Dzieci - Michałkowo

Fizjoterapeuta dziecięcy w renomowanym Ośrodku Rehabilitacji

  • Bystra, śląskie pow. bielski
  • 7 800-8 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Fizjoterapeuta

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Ośrodek „Michałkowo” to zespół najwyższej klasy terapeutów z wieloletnim doświadczeniem.

Ośrodek Intensywnej Rehabilitacji Dzieci "MICHAŁKOWO" w Bystrej jest jednym z wiodących w Polsce ośrodków prowadzących specjalistyczne i profesjonalne turnusy rehabilitacyjne dla dzieci oraz terapię ambulatoryjną. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób chcących dołączyć do zespołu wysoko kwalifikowanych specjalistów.

Zakres obowiązków

Prowadzenie zajęć fizjoterapii dzieci podczas turnusów rehabilitacyjnych oraz terapii w trybie ambulatoryjnym

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe oraz prawa wykonywania zawodu

  • doświadczenie w pracy z dziećmi

  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu z dziećmi oraz rodzicami

  • dodatkowe kursy jak SI, Halliwick, terapia ręki itp będą dużym atutem

Oferujemy

  • pracę w ośrodku o ugruntowanej i wysokiej pozycji w Polsce

  • znakomity zespół terapeutów

  • świetna atmosfera w pracy

  • wysokie wynagrodzenie

  • comiesięczna premia frekwencyjna

  • premia urodzinowa

  • dodatkowe bonusy, premie świąteczne

  • dofinansowania do kursów rozwijających kwalifikacje

  • minimalną ilość dokumentacji

  • bardzo duże możliwości rozwoju zawodowego

  • praca w stałych godzinach

  • Administratorem danych osobowych jest Ośrodek Intensywnej Rehabilitacji Dzieci Michałkowo 43-360 Bystra ul. Klimczoka 80, NIP: 9371284350. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Zgoda na przetwarzanie danych kandydata