Nauczyciel specjalność terapia pedagogiczna

  • Pniewy, wielkopolskie pow. szamotulski

Nauczyciel

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: oligofrenopedagogika, specjalizacja: oligofrenopedagogika
  • Uprawnienia: umiejętność w zakresie edukacji komputerowej,wymagane doświadczenie zawodowe na stanowisku nauczyciela ,przygotowanie pedagogiczne
  • Inne wymagania: - wykształcenie wyższe, kierunek terapia pedagogiczna,
    - wymiar czasu pracy 22/22,
    - wysokosć wynagrodzenia minimum 4.788,00 zł do 5.915, zł w zależności od stopnia awansu zawodowego,
    - pozostałe warunki pracy i płacy do uzgodnienia w zależności od kwalifikacji oraz doświadczenia zawodowego kandydata,
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 788 do 5 915 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 3 miesiące temu)