Pozostali biolodzy i pokrewni

  • Międzyzdroje, zachodniopomorskie pow. kamieński

Botanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Języki: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany,angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: prawo jazdy kategrii B,**Obsługa komputera,obsługa Pakietu Office,praca w zespole
  • Inne wymagania: Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4420,00 zł - 4960,00 zł za miesiąc. Okres zatrudnienia: 2 miesiące, praca w godzinach 07:00 - 15:00, praca w dni wolne
    Dodatkowe informacje - wymagania:
    wykształcenie wyższe w zakresie leśnictwa, ochrony przyrody, ochrony środowiska, nauk przyrodniczych
    stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na przedmiotowym stanowisku - pobyt i praca w trudnym terenie, w zmiennych warunkach atmosferycznych

    kierunki szkoły: leśnictwo, ochrona przyrody, ochrona środowiska, nauki przyrodnicze
    Umiejętności:
    - znajomość przyrody i umiejętność interpretacji zjawisk zachodzących w przyrodzie oraz rozpoznawania pospolitych gatunków roślin i zwierząt;
    - doświadczenie w prowadzeniu monitoringu przyrodniczego, badań terenowych, mile widziane doświadczenie w prowadzeniu badań naukowych, samodzielnej organizacji pracy biurowej;
    - znajomość problematyki związanej z ochroną przyrody w obszarach podmokłych i zalewowych;
    - znajomość obsługi komputera i programów komputerowych: pakiet Office - Word, Excel;
    - PowerPoint;
    - znajomość oprogramowania GIS pakiet QGIS.

    Doświadczenie w prowadzeniu monitoringu przyrodniczego, badań terenowych, mile widziane doświadczenie w prowadzeniu badań naukowych, samodzielnej organizacji pracy biurowej nie określono stażu pracy.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 420 do 4 960 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4420,00 zł - 4960,00 zł za miesiąc. Okres zatrudnienia: 2 miesiące, praca w godzinach 07:00 - 15:00, praca w dni wolne
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)