• Opole, opolskie

Konserwator

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, informatyczne
  • Inne wymagania: Wymagane: roczne doświadczenie, znajomość desktopowych systemów operacyjnych tak8icj jak: Windows10, Windows 11,
    - umiejętność z zakresu diagnostyki, serwisowania i optymalizacji wydajności PC,
    - podstawy wiedzy z zakresu adresowania sieci IP, diagnostyka połączenia sieciowego,
    - wiedza potrzebna do podstawowych napraw urzadzeń drukujących tj. drukarek,
    -umiejętność wymiany materiałów eksploatacyjnych w urządzeniach drukujących, tj. tonery, bębny, fusery,
    -umiejętność instalowania systemów operacyjnych w komputerach wraz z ich konfiguracją do pracy w domenie Active Directory,
    -podstawy znajomości sieci LAN, WAN
    Dodatkowe: - pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
    - brak prawomocnego skazania za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe
    Dodatkowo podczas rozmowy kwalifikacyjnej zostanie przeprowadzona weryfikacja umiejętności praktycznych np. z konfiguracji sieciowej stacji roboczej między innymi:
    - przygotowanie do pracy systemu komputerowego z urządzeniem drukującym,
    - podłączenie stacji roboczej do sieci LAN poprzez odpowiednią jego konfigurację,
    - diagnostyka związana z problemami odnośnie połączenia sieciowego,
    - przygotowanie okablowania sieciowego (kabel UTP)
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 870 PLN
  • Opis wynagrodzenia: plus pakiet socjalny
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)