Pomoc cukiernicza (s,u)

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Tarnów, małopolskie

Piekarz

Staż/praktyka

Pełny etat

Praktykant/stażysta

Zakres obowiązków

Nie dotyczy

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Inne wymagania: Staż realizowany będzie w ramach projektu pn. "Aktywizacja osób bezrobotnych z powiatu tarnowskiego i m. Tarnów (II) - SZANSA NA SUKCES", program Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet 6. Fundusze europejskie dla rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, Działanie 6.1 Aktywizacja zawodowa - projekty powiatowych urzędów pracy, dofinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus na aktywne formy przeciwdziałania bezrobociu.

    wykształcenie min. podstawowe, zmysł smakowy i artystyczny, estetyczny, orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość jego uzyskania (pokrycie kosztów do uzgodnienia z pracodawcą). Praca w Tarnowie, od pon.- sob., w godz. 06:00-14:00.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: 1 790,3 PLN
CBOP
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)