Przedstawiciel Handlowy Orange Polska

Option1 Sp. Z o.o.
  • Szczecin, zachodniopomorskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Firma Orange Polska poszukuje dynamicznej i zmotywowanej osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego. Jeśli jesteś osobą pełną energii, cenisz sobie konsekwencję w dążeniu do celu oraz masz umiejętność nawiązywania kontaktów, to ta praca jest dla Ciebie!

Wymagania

· Znacząca motywacja i konsekwencja w dążeniu do osiągania celów biznesowych.

· Doskonała komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami.

· Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy, umożliwiająca efektywne zarządzanie czasem i zadaniami.

· Posiadanie prawa jazdy kategorii B jest koniecznością.

· Doświadczenie w pracy handlowej będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.

Obowiązki:

· Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie relacji z istniejącymi klientami firmy.

· Planowanie i realizacja działań handlowych zgodnie z wytycznymi firmy.

· Systematyczne raportowanie wyników pracy oraz analiza rynku w celu identyfikacji nowych możliwości biznesowych.

· Aktywna sprzedaż produktów i usług oferowanych przez firmę - karty prepaid

Oferujemy

· Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

· Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii od sprzedaży.

· Pakiet benefitów obejmujący m.in. multisport, opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe.

· Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i rozwijać się w dynamicznym środowisku biznesowym, prześlij swoje przez formularz aplikacyjny OLX .

Możliwość przeprowadzenia rozmowy w wersji Online. Wymagana zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)