Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.04.2024

Koordynator regionalny

Pallmed
  • Łódź, łódzkie

Inny

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków

- rozwijanie i promowanie świadczenia wentylacji mechanicznej na obszarze woj. łódzkiego oraz woj. świętokrzyskiego,

- nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z personelem medycznym oraz nowymi współpracownikami,

- budowanie zespołów medycznych, które będą realizowały wizyty w domach naszych pacjentów wentylowanych mechanicznie,

- koordynowanie uproszczonego procesu związanego z przyjmowaniem pacjentów pod opiekę medyczną w Pallmed (w tym delegowanie zadań do firm zewnętrznych),

- współpraca z placówkami służby zdrowia, fundacjami, organizacjami, towarzystwami i instytucjami naukowymi w zakresie promocji wentylacji mechanicznej w warunkach domowych,

- promocja świadczeń medycznych oferowanych przez Pallmed (w tym organizowanie szkoleń i prezentacji, udział w konferencjach).

Nasze wymagania:

- min. 3-4 lata doświadczenia zawodowego na stanowiskach: przedstawiciel medyczny, konsultant medyczny, koordynator medyczny,

- znajomość branży medycznej (atutem będzie znajomość wentylacji mechanicznej),

- znajomość środowiska lekarzy w tym specjalistów pulmonologii, anestezjologii i intensywnej terapii,

- wykształcenie wyższe,

- prawo jazdy kat. B.,

- umiejętność myślenia w sposób kreatywny i przekładania wizji na konkretne działania,

- szybkie dostosowywanie się do zmieniających się warunków rynkowych i biznesowych,

- umiejętność podejmowania decyzji, które wspierają długofalowe cele organizacji.

To oferujemy:

- umowę o pracę,

- motywacyjny system wynagrodzeń: wynagrodzenie zasadnicze + premie,

- niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, smartfon,

- dofinansowaną przez pracodawcę prywatną opieką medyczną,

- ubezpieczenie grupowe,

- pakiet emerytalny PPE opłacany przez pracodawcę,

- Kartę LunchPass,

- Kartę Sport i Kultura,

- bogaty pakiet świadczeń socjalnych,

- uczestnictwo w nowoczesnym systemie edukacyjno-treningowym - Akademia Pallmed,

- poszerzanie horyzontów poprzez udział w szkoleniach liderskich, sprzętowych etc.,

- praca jako koordynator pozwoli Tobie na pracę w środowisku dynamicznym, gdzie nie ma miejsca na monotonię i nudę, stawiamy na Twoją samodzielność i odpowiedzialność,

- będziesz na bieżąco z nowinkami branży tech-med w tym najnowszym sprzętem, który posiadamy w swoim portfolio i który udostępniamy na potrzeby szkoleń.