Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024

Starszy inspektor weterynaryjny ds. Zdrowia i Ochrony Zwierząt

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Słupsku
  • Słupsk, pomorskie pow. Słupsk

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

  • Praca z użyciem monitora ekranowego powżej 4 godziny dziennie.
  • Wyjścia i wyjazdy służbowe na terenie powiatu słupskiego i m. Słupska.
  • Stanowisko pracy usytuowane w jednopiętrowym budynku niedostosowanym do potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami.
  • Brak windy i innych ułatwień dla osób ze szczególnymi potrzebami - wąskie schody i korytarze, drzwi wejściowe nie są otwierane automatycznie.
  • Toalety nieprzystosowane dla osób ze szczególnymi potrzebami.
  • Stanowisko pracy wyposażone w zestaw komputerowy oraz inny sprzęt biurowy - drukarka, niszczarka.
  • Rejestruje i wyrejestrowuje podmioty będące pod nadzorem Inspekcji Weterynaryjnej
  • Kontroluje podmioty znajdujące się pod nadzorem Inspekcji Weterynaryjnej
  • Zwalcza choroby zakaźne zwierząt
  • Realizuje program badań monitoringowych zwierząt w kierunku chorób zakaźnych zwierząt łącznie z przygotowaniem dokumentacji tematycznej
  • Kontroluje przestrzeganie przepisów z zakresu ochrony i dobrostanu zwierząt
  • Nadzoruje obrót, handel, import i eksport zwierząt oraz materiału biologicznego
  • Aktualizuje plany gotowości zwalczania chorób zakaźnych zwierząt
  • Sporządza sprawozdawczość

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe weterynaryjne
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • Prawo wykonywania zawodu lekarza weterynarii na terytorium RP
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość ustawy o Inspekcji Weterynaryjnej oraz krajowych i wspólnotowych przepisów weterynaryjnych z zakresu zwalczania chorób zakaźnych zwierząt, dobrostanu zwierząt, rejestracji i identyfikacji zwierząt oraz postępowania administracyjnego
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeżeli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w Inspekcji Weterynaryjnej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym

Oferujemy

  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Dostosowanie planów urlopów pracowników posiadających dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym do terminów wakacji, ferii i przerw świątecznych