Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024

Inspektor nadzoru budowlanego ds. kontrole, postępowania administracyjne, wykonywanie czynności okre

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Legnicy
  • Legnica, dolnośląskie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Wykonywanie prac w zakresie działalności Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego określonych w Prawie budowlanym

  • Wyjazdy na kontrole w terenie, sporządzanie protokołów z kontroli
  • Prowadzenie elektronicznego obiegu dokumentów - skanowanie i wprowadzanie dokumentów do systemu EZD
  • Wysyłanie dokumentów, przyjmowanie dokumentów
  • Weryfikacja dokumentów (zawiadomienie o rozpoczęciu budowy, zawiadomienie o zakończeniu budowy, pozwolenia na użytkowanie)
  • Sporządzanie sprawozdań, przygotowywanie projektów pism i sprawozdań
  • Przygotowywanie zaświadczeń, zawiadomień, decyzji, postanowień i innych pism urzędowych

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe Budownictwo - konstrukcje budowlane
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego j.w.
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń w zakresie konstrukcji budowlanych
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego
  • Prawo jazdy kat. B - mile widziane

Oferujemy

  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu