Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024
Spec Bruk Sp. z o.o.

Pracownik utrzymania czystości

  • Oświęcim, małopolskie pow. oświęcimski

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

Część etatu

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

SPEC BRUK to dynamicznie rozwijająca się firma, która obecnie zajmuje wiodącą pozycje na rynku. Realizacje i osiągnięcia, jakich dokonaliśmy od 2000 roku pozwalają nam z optymizmem spoglądać w przyszłość. Nasze plany są ściśle związane z sektorem budownictwa i infrastruktury drogowej, gdzie we współpracy ze sprawdzonymi partnerami gotowi jesteśmy realizować największe wyzwania. Specjalizujemy się w projektowaniu najlepszych rozwiązań jak i wykonywaniu robót ziemnych, podbudów, nawierzchni drogowych, sieci zewnętrznych i przygotowania terenów inwestycyjnych. Za sukces naszej firmy odpowiada Nasz ponad stu osobowy zespół – doświadczonych, wykwalifikowanych, energicznych i kreatywnych specjalistów, którzy za każdym razem stają na wysokości zadania i z sukcesem realizują skomplikowane projekty. Dzięki właściwemu podejściu do potrzeb Klientów uczestniczyliśmy w wielu prestiżowych inwestycjach. Z każdym zrealizowanym zadaniem inwestycyjnym zyskujemy na renomie i uznaniu.

Do naszego budynku biurowego poszukujemy pracownika/cy utrzymania czystości.

Zakres obowiązków

  • sprzątanie pomieszczeń biurowych i pozostałych pomieszczeń znajdujacych się w obiekcie (węzły sanitarne, szatnie itd.),
  • utrzymanie w czystości pomieszczeń higieniczno-sanitarnych,
  • przestrzeganie przepisów BHP, PPOŻ i Ochrony Środowiska.

Wymagania

  • sumienność w wykonywaniu obowiązków,
  • chęć do pracy,
  • dyspozycyjnośc w godzinach od 16:00-20:00 bądź od 17:00-21:00.

Oferujemy

  • system wynagradzania godzinowy,
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie grupowe.
  • Administratorem danych osobowych jest Spec Bruk Sp. z o.o. 32-590 Libiąż Oświęcimska 69, NIP: 6281985685. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spec Bruk Sp. z o.o. 32-590 Libiąż Oświęcimska 69, NIP: 6281985685 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.