Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024
MEAT-PROS Sp. z o.o.

Praca Niemcy - branża mięsna

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • 6 000-9 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Firma Meat Pros Sp. z o. o. działa od 2002 r. i świadczy profesjonalne rozwiązania z zakresu outsourcingu; rekrutacji i selekcji pracowników, naliczania płac i administracji dokumentacji kadrowej. Współpracujemy z największymi producentami w branży przetwórstwa spożywczego na terenie Niemiec i Polski.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która od początku swojej działalności ukierunkowana jest na zdobywanie rynków europejskich.

Firma Meat Pros Sp. z o. o. prowadzi działalność od 2002 roku i świadczy profesjonalne rozwiązania z zakresu outsourcingu; rekrutacji i selekcji pracowników, naliczania płac i administracji dokumentacji kadrowej.

Współpracujemy z największymi producentami w branży przetwórstwa spożywczego na terenie Niemiec i Polski. Nasza siedziba znajduje się w Bielsku – Białej posiadamy również oddział w Berlinie.

Poszukujemy pracownika do jednego z niemieckich oddziału na stanowisko: pracownik produkcji i pakowania mięsa

Zakres obowiązków

  • praca na produkcji
  • dostosowywanie się do poleceń przełożonego

Wymagania

  • gotowość do pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • własny samochód

Oferujemy

  • odpłatne zakwaterowanie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • ubrania robocze
  • przeszkolenie do pracy
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Meat Pros Sp. z o.o. , ul. Drzymały 10 , 43-300 Bielsko - Biała, NIP: 5471968502
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Meat Pros Sp. z o.o. , ul. Drzymały 10 , 43-300 Bielsko - Biała, NIP: 5471968502zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.