Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024
Randstad Polska Sp. z o.o.

Specjalista ds. marketingu

  • Nekla, wielkopolskie pow. wrzesiński

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Dla naszego klienta, rodzinnej i stabilnej firmy z branży technicznej poszukujemy osoby, która dołączy do działu marketingu.

Jeśli masz doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych, znasz bardzo dobrze Corel Draw i Photoshop oraz szukasz stabilnego zatrudnienia ta oferta jest idealna dla Ciebie!

Zakres obowiązków

  • wdrażanie i realizacja kampanii marketingowych
  • wprowadzanie na rynek nowych produktów
  • monitorowanie i analizowanie efektów prowadzonych działań
  • tworzenie narzędzi oraz materiałów marketingowych i sprzedażowych
  • monitorowanie rynku pod kątem potrzeb klientów i aktywności konkurencji
  • odpowiedzialność za spójny, atrakcyjny i aktualny wizerunek marketingowy firmy
  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • wykształcenia wyższego (mile widziane kierunkowe)
  • doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale marketingu
  • praktycznej znajomości programów graficznych (np. Adobe Photoshop, Corel Draw)
  • znajomość pakietu Office, w szczególności Excel, PowerPoint
  • umiejętności analizy danych
  • kreatywności, samodzielności, inicjatywy w działaniu
  • komunikatywności i zdolności interpersonalne
  • znajomości języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazną, rodzinną atmosferę pracy
  • rozwój zawodowy i możliwość realizacji ciekawych, ogólnopolskich projektów
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.