Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024
  • Kamieńsk, łódzkie pow. radomszczański

Laborant

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

laborant

BEWA Sp. z o.o.

Laborant / Laborantka - Bewa Sp. z o.o. Ruszczyn (pow. radomszczański), łódzkie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (mid / regular)
  • praca stacjonarna
  • praca od zaraz

Zakres obowiązków

  • Pobór prób do badań laboratoryjnych

  • Wykonywanie analiz fizykochemicznych

  • Wykonywanie analiz mikrobiologicznych w tym sporządzanie podłoży mikrobiologicznych

  • Wykonywanie badań sensorycznych

  • Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym i pomocniczym

  • Prowadzenie zapisów, raportów z przeprowadzonych badań

  • Monitoring jakościowy surowca, półproduktu, wyrobu gotowego i stanu higieniczno-sanitarnego w obrębie zakładu produkcyjnego i zgłaszanie niezgodności

  • Mycie i dezynfekcja wyposażenia laboratoryjnego

  • Sprawdzanie stanu higieniczno-sanitarnego obszaru produkcyjnego i dopuszczanie wyrobu gotowego do produkcji

Wymagania

  • Min. wykształcenie wyższe I stopnia o kierunku biotechnologia, chemia, mikrobiologia, technologia żywności, ochrona środowiska

  • Znajomość analityki chemicznej

  • Znajomość procesów mikrobiologicznych żywności

  • HACCP

  • GHP/GMP

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się strukturze o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Opieka medyczna
  • Karta multisport
  • Bogaty pakiet benefitów: paczki świąteczne dla dzieci, spotkania i wyjazdy integracyjne, dofinansowanie do aktywności kulturalno-sportowej

  • Dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy

  • Dofiansowanie do szkoleń i kursów

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Administratorem danych jest Bewa Sp. z o.o. (Ruszczyn 1, 97-360 Kamieńsk). Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
  • W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez Bewa Sp. z o.o. zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str.1)."

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).