Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024
EURO PERSONNEL

Holandia Praca w Szklarni pomidory, papryka, kwiaty bez znajomości języka

  • Holandia zagranica
  • 55-59 zł brutto / godz. Umowa o pracę

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

   Agencja Pracy EURO PERSONNEL S.C. nr certyfikatu 12849

to ogólnopolska agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego ze 100% polskim kapitałem.

Działamy zarówno na polskim, jak i zagranicznych rynkach pracy, współpracując ze sprawdzonymi i rzetelnymi przedsiębiorstwami.

Agencja Pracy EURO PERSONNEL S.C. nr certyfikatu 12849 dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko:

  • Cebulki kwiatowe - sortowanie i pakowanie, przygotowywanie zamówień
  • Praca w hali i szklarni z kwiatami, pielęgnacja upraw, bukietowanie, pakowanie
  • Przygotowywanie stroików i kompozycji kwiatowych

Zakres obowiązków

  • Praca w hali i szklarni z kwiatami, pielęgnacja upraw, bukietowanie, pakowanie, sadzenie, przygotowywanie kwitów wysyłki
  • Sadzenie, pielęgnacja, ścinanie kwiatówi drzewek w szklarni i na polu, przygotowywanie zamówień do wysyłki, odbieranie i przygotowywanie zamówień
  • Praca w szklrni z pomidorami i ogórkami - każdy etap pracy szklarniowej- sadzenie, pielęgnacja, zbiory, likwidacja

Wymagania

• doświadczenie mile widziane

• zaangażowanie i dłuższa dyspozycyjność do pracy

• podstawowa znajomość języka angielskiego mile widziana

• brak przeciwskazań do pracy w szklrani i na polu

Oferujemy

• atrakcyjne wynagrodzenie – od 14,33€ brutto/h,

• ubezpieczenie holenderskie 32,90€/tydz.

• zakwaterowanie 108,50€/tydz. plus dodatek mieszkaniowy (30 – 50€/tydz.)

• bezpłatne dojazdy do i z pracy na terenie Holandii

• pomoc polskiego koordynatora

• stabilna praca ze stałymi godzinami (ok. 40 - 50 godzin na tydzień)

pomoc w odzyskaniu podatku i ubezpieczenia Zorg z Holandii!! Zgłoś sie do nas!!! KALKULACJA za DARMO!!!

  • Administratorem danych osobowych jest EURO PERSONNEL S.C. 39-120 Sędziszów Małopolski Fabryczna 4/4, NIP: 8181719330. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EURO PERSONNEL S.C. 39-120 Sędziszów Małopolski Fabryczna 4/4, NIP: 8181719330 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.